Saime Kadın Evden Eve Nakliyat

Son yıllarda kaliteli ve güvenilir bir hizmet almak neredeyse imkânsız hale gelmiş durumda.

Çalışacağınız firma kim olursa olsun sektörde öncü, referansları sağlam ve yılların tecrübesi olması önemlidir. Bu firma birde Evden Eve Nakliyat firması ise önem seviyesi daha da artmaktadır. Sonuç itibariyle taşınacak eşyalar kişilerin hane eşyalarıdır. Kimisinin yıllardır kullandığı, kimisinin hatırası olan, kimisinin de aylarca taksitini ödediği binlerce liralık eşyalarıdır.

Kaliteli Eşya Taşıma Hizmeti

İnsanların bu denli önem verdikleri eşyalarının yine aynı önemle taşınması gerekmektedir. İster şehir içi nakliyat olsun ister Şehirler arası nakliyat olsun her zaman aynı titizlik ve önem hem kişilerin hem de Mamak Nakliyat olarak firmanın önceliğidir.

Güvenilir Eşya Taşımacılığı Aşamaları

Firma ile irtibata geçtikten sonra müşteri temsilcisi gerekli işlemleri başlatır. Öncelikli olarak alanında uzman kadro keşif amaçlı evinize gelerek eşyaların analizini yapar. Gerekli analizler yapıldıktan sonra uygun bir güne randevu verilerek işlemler devam eder. Daha sonra randevu günü uzman ekip evinize gelerek eşyaların gerekli paketlemelerini gerçekleştirir. Taşınacağınız lokasyona ve kata uygun taşıma araçlarına raf düzeni şeklinde uygun bir şekilde eşyalarınız yerleştirilir. Eski evinizden araçlara yüklenen eşyalar aynı hassasiyetle yeni adresine doğru yola çıkar. Titizliğin ve özenin bir an bile olsun bırakılmadan aynı şekilde yeni adrese eşyalara indirilerek kusursuz bir şekilde teslim edilir.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Taşınılacak ev zemin kat ya da birinci kat olması durumunda beden gücüyle halledilse de her zaman yeni adresiniz bu katlar olmayacaktır. Bu durumda yüksek katlara eşyaların daha rahat çıkarılması için son yılların vazgeçilmez sistemi Asansörlü Nakliyat devreye girmiştir. Eskiden Calaskal sistemi ile yüksek katlara eşyalar taşınsa da çoğu zaman büyük kazalar meydana gelmekte idi. Gerek halat kopması gerek yanlış bağlama ve benzeri durumlardan dolayı kişiler çokça zarar görmekteydi. Fakat Asansörlü sistem ile bu zararlar minimize edilmiş durumdadır.

Bu gibi problemleri yaşamamak adına siz müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi garanti eden Saime Kadın Evden Eve Nakliyat firması yeni adresiniz hangi lokasyonda ve kaçıncı katta olursa olsun müşteri memnuniyeti prensibini benimsemiştir.

Bostancık Mahallesi Bostancık Caddesi No:172, 06320 Mamak/Ankara’da hizmet veren firmamıza 0312 375 11 35 nolu sabit numaradan ve 0501 347 36 95 nolu gsm numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.mamaknakliyat.com.tr web sitemizden ulaşabileceğiniz gibi info@mamaknakliyat.com.tr adresimize mail gönderdiğiniz takdirde size dönüş sağlamaktayız.

Kaliteli güvenilir ekonomik ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamıza sizleri de bir bardak çay içmeye davet ediyoruz.

Bireysel Hizmetler

Kurumsal Hizmetler