Cebeci Evden Eve Nakliyat

Kime sorsanız nakliye sektörü kaba işçi sınıfında tanımlanan sektörlerdendir.

Mamak Nakliyat çalışanlarının çalışma süreçleri boyunca pek çok aile evi taşıma işlemi gerçekleştirmişlerdir. Bundan dolayı firmanın nakliye elemanları genel görgü kurallarına uygun davranış ve tutumları müşteri memnuniyetinin önemli bir parçasıdır.

Mamak evden eve nakliyat firması, uzun yıllardır kazandığı sektördeki tecrübesi ile müşteri memnuniyetini en iyi şekilde karşılamak adına var gücüyle gayret göstermektedir. Bu nedenle personel seçimine büyük bir özen gösterir. Mamak nakliyat bünyesinde özellikle alanında uzman referans personel istihdam ederek olabilecek en küçük bir memnuniyetsizlik riskini bile en aza indirmek için çalışmaktadır.

Sigortalı Evden Eve Nakliye Hizmetleri

Birçok vatandaş daha ekonomik olması adına sigortasız merdiven altı diye tabir edilen şirketleri tercih etmektedir. Böyle bir durumda genellikle yaşanan sonuç müşteri tarafında pişmanlıkla sonuçlanmaktadır. Sigortalı evden eve nakliyede eşyalarınızı taşımaya başlamadan önce sigorta hizmeti veren Mamak Nakliye, nakliye sürecinde oluşabilecek müşteri zararlarını ortadan kaldırmak için gerekli önlemleri alır. Bugüne kadar yaptığı bütün nakliye işlerini sorunsuz bir şekilde tamamlayarak % 100 müşteri memnuniyetini sağlayan Mamak nakliye, tüm imkânlarını da alarak yıllarında tecrübesi ile birlikte sektörde emin adımlarla ilerlemektedir.

Özellikle Asansörlü Nakliyat hizmetlerinde yaşanabilecek birçok olumsuzlukları göz önünde bulunduran firma bu sayede müşteri zararları en aza indirgenmektedir.

Güvenli ve Hızlı evden eve nakliyat

Firmalarda son yıllarda en çok aranan özellik güvendir. Birçok firmanın daha ekonomik ve daha çok müşteriye ulaşmak adına derme çatma hizmetler verilmektedir. Güvenilir, hızlı ve sorunsuz… Bu kelimelerin buluştuğu ortak nokta olan Mamak Nakliye, sektöre adım attığı 20 yılı aşkın süreden bu yana Kurumsal taşıma hizmeti veren bir şirkettir. Geçmiş yıllardaki tecrübesini ve bu 20 yılı aşkın tecrübesini profesyonel olarak gelecekteki işlerine taşımayı başaran firma, günümüzün ihtiyaçlarına en iyi şekilde uyum sağlayarak Evden eve nakliyat alanında faaliyetlerine devam etmektedir.

Güvenilir Şehirlerarası Nakliyat

Ev eşyası taşıma, Ofis taşıma, İşyeri taşıma, hastane, fabrika ve banka taşımacılığı yapan firma hem şehir içi hem Şehirlerarası nakliyat alanlarında kusursuz hizmet sağlamaktadır.

Ekin Mahallesi 1591 Sokak No: 9/A Mamak/Ankara’da hizmet veren firmamıza 0312 375 11 35 nolu sabit numaradan ve 0501 347 36 95 nolu gsm numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.mamaknakliyat.com.tr web sitemizden ulaşabileceğiniz gibi info@mamaknakliyat.com.tr adresimize mail gönderdiğiniz takdirde size dönüş sağlamaktayız.

Kaliteli güvenilir ekonomik ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamıza sizleri de bir bardak çay içmeye davet ediyoruz.

Bireysel Hizmetler

Kurumsal Hizmetler